Reiki Kundalini


Reiki kelimesi Japonca ‘da Transandantal ruhun enerjisi yani kozmik yaşam enerjisi demektir.

Yediden yetmişe herkesi maddi manevi sağlığa götüren bir ışık yoludur. Yaradanın sevgisiyle bütüne yönelik ve içinde varoluş ruhunu taşıyan her varlığa, ayırım gözetmeksizin, ancak tekâmül sınırlarına uygun bir şekilde etki eden bir uygulamadır. Vücut-Ruh dengesini düzenleyip muhafaza eder ve aynı zamanda yaşam enerjisi kapasitesini çoğaltır. Böylece hem mevcut rahatsızlıklar giderilecek hem de oluşabilecek hastalıklardan korunma sağlanabilecektir.

Vücut-Ruh dengesini düzenleyip muhafaza eder ve aynı zamanda yaşam enerjisi kapasitesini çoğaltır. Böylece hem mevcut rahatsızlıklar giderilecek hem de oluşabilecek hastalıklardan korunma sağlanabilecektir.

Reiki ile iyileşebilecek bir kaç rahatsızlık:

  • Depresyon
  • Korkular
  • Endişe
  • Öfke
  • Kıskançlık
  • Sinir sistemi bozuklukları
  • Alkol, sigara, uyuşturucu bağımlılıkları
  • Cilt hastalıkları
  • Cinsel problemler
  • Epilepsi

Reiki ruhani bir çalışma olsada, bir din değildir. Reiki´yi öğrenmek veya kendine Reiki yaptırtmak için hiç bir şeye inanıyor olmanıza gerek yoktur. Reiki´ye inanmıyor olsanız bile, bu size verilecek olan bir reiki uygulamasının işlevini kaybetmesine neden olmayacaktır.

Kundalini reiki uyumlaması almak isteyenler

En az reiki 1. aşama eğitimi almış olmak önerilir. Günümüzde hızla yaygınlaşan temel bir reiki sistemi haline gelmiştir.

Kundalinireiki öğrenmek için bir kundalinireiki master tarafından uyumlamanız gerekir. 3 aşamalı bir inisiyasyondur.

Kundalini 1. aşama

İlk inisiyasyonda enerji kanalları açılır ve temizlenir. Güçlü bir inisiyasyondur. Reiki 1-2-3 inisiyasyonlarına eş değer bir etkisi vardır.Kişi artık kundalinireikiye açılır. Kendine ve başkalarına yakından ve uzaktan kundalinireiki verebilir. Bu inisiyasyonla vucut kundalini 2 ye hazırlanır. 30 dakika süren bir inisiyasyondur.

Kundalini 2.aşama

Bu inisiyasyonla birlikte tüm enerji kanalları kuvvetlendirilir, kundalini uyandırılır ve solar pleksuscakrasina kadar yükseltilir. Kundalini 3 aşama

Kundalini Master seviyesidir. Bu seviyede bütün chakralar açılır, önceki inisiyasyonlar kuvvetlendirilir. Kundalini ateşi tepe chakraya kadar çıkartılır. Bu inisiyasyondan sonra Kundalini bütün vücutta yükselir.

Ancak kundalini öğrenmeden önce kesinlikle temel klasik çalışma kabul edilen UsuiReiki 1.aşama alınmış olması önerilir.

Uzaktan uyumlama mümkün mü ?

Özellikle pandemi sürecinde daha fazla artan talep üzerine uygulamalar yoğun bir şekilde devam etmektedir.

Enerjide, uzak yakın kavramı olmaz. Enerjiler zamandan ve mekandan bağımsız çalışır. Uzaktan uyumlama ile yakından uyumlama arasında hiçbir fark yoktur.

Uzaktan Uyumlama Nasıl Olur ?

Uzaktan uyumlama enerjileri, sizinle ortak olarak belirlenmiş gün ve saatlerde gönderilmektedir. Seanslarımız 3 ile 7 gün arasında sürmektedir.

Ayrıca enerji çalışması yapıldığı süre içerisinde danışan, doğum analizi ile takip edilmektedir. Duygu durumunun takibi enerji akışının daha verimli olması sağlamaktadır.


Daha iyi hissetmeyi hak ediyorsunuz.

Alanında uzman Neslihan Atmaca ile görüşmek ister misiniz ?

xlogo

Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verimli ekip olma anlayışıyla; danışan memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkerinden ödün vermeden hizmet sunmaktayız.

Copyright (c) Web Sitesi - Tüm Hakları Saklıdır.